Med poetisk språk og erotisk grunntone

Ann Kavli er en av forfatterne som vil selge bøker på forfatternes julemarked 8. desember, og som har registrert bøker fra eget restlager på nettstedet Bokbuffen.no. I likhet med Jon Ewo framhever hun tilgjengeligheten som ett av godene ved denne salgskanalen, samt at ingen markedsfolk er inne og bestemmer utvalget.

- Ann Kavli, hva er det beste med Bokbuffeen.no?

- Bøkene! Tilgjengeligheten, bredden og at det ikke er markedsfolk som bestemmer utvalget....

- Hvorfor selger du bøker på Forfatternes julemarked?

- Flott tiltak for å lage et uformelt møte mellom lesere og forfattere!

- Hvilke av bøkene dine selger du på julemarkedet/bokbuffeen.no?

- Delfinens Smil, Flytt og Å hekle ein laks.

- Har du solgt noe gjennom bokbuffeen.no?

- Har nettopp registrert meg, så jeg har antagelig ikke det.

- Kan du anbefale en bok, og hvorfor akkurat denne?

- Delfinens Smil er en roman med indre og ytre reiseskildringer, poetisk språk og erotisk grunntone - ikke det verste en kan fylle sinnet med:-) Generelt appelerer nok mine bøker til lesere som har en poetisk legning.

Mer og mindre vellykkede dager

Ikke alle kjærtegn / lykkes. Noen / går i vasken og / jeg trekker meg tilbake / med et fåret / smil. Men noen / lykkes.

— Jan Erik Vold

Ikke alle kjærtegn

DnF nyhetsbrev

Hold deg oppdatert med siste nytt.

Syndiker innhold

Hva skjer?

  • Ingen arrangement tilgjengelig

Siste innlegg DnF blogg

© 2012 — Den norske Forfatterforening Postboks 327 Sentrum, 0103 Oslo +47 23 35 76 20
Ansvarlig redaktør: Anne Oterholm (leder, DnF). I redaksjonen: Tom Egeland (styremedlem, DnF) og Mette Karlsvik (styremedlem, DnF).
Design & utvikling Sømme | Til toppen av siden