Meld deg på årsmøtet innen 10. mars!

Har du husket å melde deg på årsmøtet?

Nå er fristen forlenget til torsdag 10. mars slik at du også kan bli med!

På årsmøtet diskuteres og bestemmes Forfatterforeningens videre kurs!

Bli med!
I år offentliggjør vi resultatene fra DnFs siste forlagsundersøkelse, og vi spør hva forfatterne selv mener om norske forlag og forfatternes rammebetingelser. Det blir paneldebatt og diskusjoner. De som ennå ikke har meldt seg på årsmøtet kan sende en e-post til post@forfatterforeningen.no innen torsdag 10. mars!

E-posten må inneholde informasjon om følgende:
· Om du skal være til stede på møtet lørdag
· Om du skal være til stede på møtet søndag
· Om du ønsker å delta på årsmøtemiddagen lørdag kveld
· Om du ønsker å overnatte fra lørdag til søndag (forutsetter at du skal delta på møtet både lørdag og søndag)

Mareritt

Hun hadde bundet et brunt bånd rundt det lange lyse håret. Jaså, så de ligger med hverandre, tenkte han. Hun må være minst ti år eldre. Jeg har ligget med alt for få i mitt liv, nesten ingen, jeg turde ikke, de skremte meg, jeg kalte det høy moral, noe må man kalle sine svakheter, så hvorfor ikke moral, nå skjønner jeg hva moral vil si.

— Kjell Askildsen

Mardons natt (i novellesamlingen Kulisser (1966))

DnF nyhetsbrev

Hold deg oppdatert med siste nytt.

Syndiker innhold

Hva skjer?

  • Ingen arrangement tilgjengelig

Siste innlegg DnF blogg

©  — Den norske Forfatterforening Postboks 327 Sentrum, 0103 Oslo +47 23 35 76 20
Ansvarlig redaktør: Sigmund Løvåsen (leder, DnF). I redaksjonen: Tom Egeland (styremedlem, DnF) og Mette Karlsvik (styremedlem, DnF).
Design & utvikling Sømme | Til toppen av siden